| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| 2.4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| 6 GHz | Ingen |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1200 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimal dataoverførselshastighed (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvensbånd | 2.4 – 5 GHz |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| MIMO | Ja |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Wi-Fi-multimedie (WMM)/(WME) | Ja |
| VLAN understøttelse | Ja |
| Vituelle LAN funktioner | VLAN-kortlægning |
| Begrænsning af hastighed | Ja |
| Båndstyring | Ja |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Stråleformning | Ja |
| Sendeeffekt (CE) | 27 dBm |
| Sendeeffekt (FCC) | 22 dBm |
| Sikkerhedsalgoritmer | 802.1x RADIUS |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| Service Set Identifier (SSID) funktioner | Multiple SSIDs |
| Antal SSID understøttet | 16 |
| Adgangskontrolliste (ACL) | Ja |
| Webbaseret administration | Ja |
| Syslog | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 0 |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) -type understøttet | Passive PoE |
| Udgangsspænding | 24 V |
| Strømforbrug (typisk) | 10,5 W |
| Placering | Pæl, Væg |
| Produktfarve | Hvid |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Antenne type | Ekstern |
| Antenneretningstype | Omniretningsbestemt |
| Antennefunktioner | Aftagelig antenne |
| Antenner, antal | 2 |
| Niveau for antennestyrke (maks.) | 4 dBi |
| Kompatible operativsystemer | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows11, Linux |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Bredde | 215 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 27 mm |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 270 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 640 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 – 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | -30 – 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 – 90% |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
TP-Link OMADA EAP225-Outdoor Trådløs forbindelse Hvid
769,00 kr. (ex. moms: 615,20 kr.)
595990
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-EAP225-OUTDOOR
Kategorier: Netværksprodukter, På Lager i Butik
Tags: Netværk, network-lager
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
39,00 kr. (ex. moms: 31,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
På lager i butik!
269,00 kr. (ex. moms: 215,20 kr.)
På lager i butik!
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
På lager i butik!
79,00 kr. (ex. moms: 63,20 kr.)









