| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| Kapabilitet | Expression Premium XP-6000, XP-6005 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort blæk sidekapacitet | 550 Sider |
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sort blæk volumen | 13,8 ml |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| OEM-kode | C13T02G14010 |
| Oprindelsesland | Indonesien |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 64 g |
| Pakketype | Blister |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde | 2 m |
| Produkter pr. palle | 1700 stk |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 102 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 146 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 0 g |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC) | 8715946649221 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallehøjde (UK) | 2 m |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
| Produkter pr. palle (UK) | 1700 stk |
| Produkter pr. pallelag | 170 stk |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 170 stk |
| Mindste ordremængde | 5 stk |
EPSON T202 Black Ink Cartridge 202XL
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
667243
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-C13T02G14010
Kategorier: Blækpatroner, På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
119,00 kr. (ex. moms: 95,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
159,00 kr. (ex. moms: 127,20 kr.)







