| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Udskrivning af farver | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Sort toner sideydelse | 950 Sider |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Oprindelsesland | Japan |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 – 32,5 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 – 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 – 40 °C |
| Bredde | 375 mm |
| Dybde | 108 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 510 g |
| Pakkebredde | 375 mm |
| Pakkedybde | 108 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 810 g |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 4,1 |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 32 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 27 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 21 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 243 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Produkter pr. palle | 168 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 168 stk |
| Pallens bruttovægt | 217,3 kg |
| EUR-palle vægt | 156,6 kg |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Kassens indhold | Tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1148 x 990 x 1269 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1148,1 x 990,6 x 1270 mm (45.2 x 39 x 50″) |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 217,3 kg (479 Pund) |
| Pallestørrelse (EU) | 1131 x 770 x 1149 mm |
HP 142A – Sort tonerpatron, 950 sider, original, passer til LaserJet M110w, M110we, MFP M140w, MFP M140we – OUTLET: Brudt emballage, ikke brugt.
Den oprindelige pris var: 599,00 kr..295,00 kr.Den aktuelle pris er: 295,00 kr.. (ex. moms: 236,00 kr.)
HP 142A Original LaserJet-tonerpatron, sort. toner sideydelse: 950 Sider, Udskrivning af farver: , Antal pr. pakke: 1 stk
Hjem og små kontorer, som ønsker print i sort-hvid i ultrahøj kvalitet fra deres lille, kompakte printer i HP LaserJet-serien 100.
HP’s originale HP LaserJet-tonerpatroner giver imponerende pålidelighed, enestående kvalitet og pris til print både hjemme og på kontoret.
1 på lager








