| Specifikationer: | Værdi: |
|---|---|
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Markedssegment | Forbruger |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kontroltype | Knapper |
| Sammenfoldelig | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Ikke anvendelig |
| Stråleformning | Ja |
| Benledningssensor | Ingen |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| 3,5 mm stik | Ingen |
| 6,35 mm stik | Ingen |
| USB-tilslutning | Ingen |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth-version | 6.0 |
| RF-forbindelse | Ingen |
| Frekvensbånd | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Ikke anvendelig |
| Akustisk system | Åbn |
| Hovedtelefon frekvens | 20 – 20000 Hz |
| Impedens | 30 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 102 dB |
| Driverenhed | 3,3 cm |
| Drivertype | Dynamisk |
| Støjreduktion | Ingen |
| Støjreduktion | Ingen |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon sensitivitet | -40 dB |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 450 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 76 t |
| Taletid | 45 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Batterispænding | 3,7 V |
| Hurtig opladning | Ja |
| Opladningskilde | USB |
| Bredde | 71 mm |
| Dybde | 18 mm |
| Højde | 71 mm |
| Vægt | 152 g |
| Pakkebredde | 217 mm |
| Pakkedybde | 233 mm |
| Pakkehøjde | 52 mm |
| Pakkevægt | 360 g |
| Pakketype | Hængende boks |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Opladningsstativ | Ingen |
| Lydadaptere inkluderet | Nej |
| Hurtig start guide | Ja |
| Garantibevis | Ja |
| Sikkerhedsark | Ja |
| Antal | 1 |
| Garantiperiode | 2 År |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Benledning | Ingen |
JBL Tune 530BT Headset Trådløs Bluetooth Sort
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
726626
1 på lager
Varenummer (SKU): instore-JBLT530BTBLKEU
Kategori: På Lager i Butik
| _protected | Yes |
|---|
Relaterede varer
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
På lager i butik!
99,00 kr. (ex. moms: 79,20 kr.)
På lager i butik!
49,00 kr. (ex. moms: 39,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
79,00 kr. (ex. moms: 63,20 kr.)

























