Deltaco SFP-HP111 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1310 nm

214,43 kr. (ex. moms: 171,54 kr.)

Deltaco SFP-HP111. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Farve på produkt: Sølv

112 på fjernlager (Leveringstid 1-3 hverdage, også til butik)

Varenummer (SKU): SFP-HP111 Kategori: