Zyxel SFP-LX-10-D modul til netværksmodtager 1000 Mbit/s 1310 nm

1.214,36 kr. (ex. moms: 971,49 kr.)

Zyxel SFP-LX-10-D. Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Maksimal overførselsafstand: 10000 m, Bølgelængde: 1310 nm. Godkendelse: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Bredde: 56 mm, Dybde: 13,4 mm, Højde: 12,5 mm. Dimensioner (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm

3 på fjernlager (Leveringstid 1-3 hverdage, også til butik)

Varenummer (SKU): 91-010-203001B Kategori: