DELL 407-BCBN modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

629,00 kr. (ex. moms: 503,20 kr.)

DELL 407-BCBN. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+. Mærke kompatibilitet: Dell, Kompatible produkter: PowerEdge C4140, FC630, M820; PowerEdge C6420, C6525, FC640, M640, R240, R340, R440, R540, R640,…. Antal produkter inkluderet: 1 stk

  • På fjernlager : 76

76 på lager

Tilgængelig på Fjernlager: Levering 1-3 hverdage, også til butik.

Varenummer (SKU): 4Y8DN Kategori: