DELL 407-BBOU modul til netværksmodtager 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

1.309,00 kr. (ex. moms: 1.047,20 kr.)

DELL 407-BBOU. Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+, Fiber optisk strømstik: SFP+

  • På fjernlager : 10

10 på lager

Tilgængelig på Fjernlager: Levering 1-3 hverdage, også til butik.

Varenummer (SKU): RK0CX Kategori: