Deltaco SFP-C0006 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 850 nm

199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)

Deltaco SFP-C0006. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Produktfarve: Sølv


  • På fjernlager : 10

10 in stock.

Tilgængelig på Fjernlager: Levering 1-3 hverdage, også til butik.

Varenummer (SKU): SFP-C0006 Kategori: