Deltaco SFP-HP110 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 850 nm

229,00 kr. (ex. moms: 183,20 kr.)

Deltaco SFP-HP110. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Produktfarve: Sølv


  • På fjernlager : 10

10 in stock.

Tilgængelig på Fjernlager: Levering 1-3 hverdage, også til butik.

Varenummer (SKU): SFP-HP110 Kategori: