Deltaco SFP-E0003 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1310 nm

209,00 kr. (ex. moms: 167,20 kr.)

Deltaco SFP-E0003. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Produktfarve: Sølv


  • På fjernlager : 5

5 in stock.

Tilgængelig på Fjernlager: Levering 1-3 hverdage, også til butik.

Varenummer (SKU): SFP-E0003 Kategori: