Deltaco SFP-C0004 modul til netværksmodtager Fiberoptisk 1000 Mbit/s 1310 nm

199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)

Deltaco SFP-C0004. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP


  • På fjernlager : 48

48 in stock.

Tilgængelig på Fjernlager: Levering 1-3 hverdage, også til butik.

Varenummer (SKU): SFP-C0004 Kategori: