DELL 407-BBOO modul til netværksmodtager SFP 1310 nm

1.429,00 kr. (ex. moms: 1.143,20 kr.)

DELL 407-BBOO. Grænsefladetype: SFP, Maksimal overførselsafstand: 10000 m, Bølgelængde: 1310 nm


  • På fjernlager : 10

10 in stock.

Tilgængelig på Fjernlager: Levering 1-3 hverdage, også til butik.

Varenummer (SKU): 407-BBOO Kategori: