| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Samsung |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-stik | USB Type-C |
| USB version | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 88 mm |
| Dybde | 14 mm |
| Højde | 60 mm |
| Vægt | 122 g |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 191 mm |
| Pakkedybde | 244 mm |
| Pakkehøjde | 148 mm |
| Pakkevægt | 1,36 kg |
| Sikkerhed | |
| Hardware kryptering | Ja |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Sikkerhedsalgoritmer | 256-bit AES |
| Emballage indhold | |
| Medfølgende software | Samsung Magician Software, Samsung Portable SSD Software 1.0 |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Beskyttelsesfunktioner | Faldresistent |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android |
| Compliance-certifikater | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, UL, TÜV mark, CB, EAC, UKCA, BIS, RoHS |
| Certificering | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| SSD-drev | |
| SDD-kapacitet | 4 TB |
| NVMe | Ja |
| Læsehastighed | 2000 MB/s |
| Skrivehastighed | 2000 MB/s |
Samsung MU-PG4T0B 4 TB USB Type-C USB 3.2 Gen 2×2 Sort
10.019,00 kr. (ex. moms: 8.015,20 kr.)
Samsung MU-PG4T0B. SDD-kapacitet: 4 TB. USB-stik: USB Type-C, USB version: USB 3.2 Gen 2×2. Læsehastighed: 2000 MB/s, Skrivehastighed: 2000 MB/s. Beskyttelse af adgangskode. Produktfarve: Sort
29 på lager
Varenummer (SKU): MU-PG4T0B/EU
Kategori: Eksterne Harddiske & SSDer
Relaterede varer
3.409,00 kr. (ex. moms: 2.727,20 kr.)
1.539,00 kr. (ex. moms: 1.231,20 kr.)
999,00 kr. (ex. moms: 799,20 kr.)
1.399,00 kr. (ex. moms: 1.119,20 kr.)
På lager i butik!
1.599,00 kr. (ex. moms: 1.279,20 kr.)
3.409,00 kr. (ex. moms: 2.727,20 kr.)
På lager i butik!
1.699,00 kr. (ex. moms: 1.359,20 kr.)
1.299,00 kr. (ex. moms: 1.039,20 kr.)









