| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 150 g |
| Funktioner | |
| Intern hukommelse | 32 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 16 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Komponent til | PC |
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Maksimal blænderåbning | 30 |
| Hukommelsesur hastighed | 6000 MHz |
| Hukommelsesspænding | 1.4 V |
| AMD udvidede profiler til overclocking (EXPO) | Ja |
| AMD udvidede profiler til overclocking (EXPO) version | 1.0 |
| SPD-profil | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Kølingstype | Kølelegeme |
Corsair Vengeance hukommelsesmodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5
6.169,00 kr. (ex. moms: 4.935,20 kr.)
Corsair Vengeance . Komponent til: PC, Intern hukommelse: 32 GB, Hukommelseslayout (moduler x størrelse): 2 x 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR5, Hukommelsesur hastighed: 6000 MHz, Hukommelse form faktor: 288-pin DIMM, Maksimal blænderåbning: 30, Produktfarve: Sort
8 på lager









