| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 7 mm |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 5 - 95% |
| Ikke-drift vibration | 20 G |
| Ikke-drift stød | 1500 G |
| Maksimal driftshøjde | 3050 m |
| Funktioner | |
| SDD-kapacitet | 960 GB |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Grænseflade | Serial ATA III |
| NVMe | Ingen |
| Hukommelsestype | V-NAND TLC |
| Komponent til | Server |
| Tilfældig læsning (4KB) | 81000 IOPS |
| Tilfældig skrivning (4KB) | 28000 IOPS |
| Understøtter S.M.A.R.T. | Ja |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| H/W PLP funktion | Ja |
| Ukorrigerbar bitfejlhastighed (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 2000000 t |
| Daglige drevskrivninger (DWPD) | 1 |
| Certificering | UL TUV FCC CE Mark C-Tick Mark BSMI (Taiwan) KCC (Korea EMI) |
Lenovo 4XB7A90874 intern solid state drev 960 GB 2.5″ Serial ATA III V-NAND TLC
8.739,00 kr. (ex. moms: 6.991,20 kr.)
Lenovo 4XB7A90874. SDD-kapacitet: 960 GB, SSD-formfaktor: 2.5″, Komponent til: Server
24 på lager
Varenummer (SKU): 4XB7A90874
Kategori: Interne Harddiske & SSDer
Relaterede varer
2.489,00 kr. (ex. moms: 1.991,20 kr.)
11.729,00 kr. (ex. moms: 9.383,20 kr.)
19.909,00 kr. (ex. moms: 15.927,20 kr.)
3.499,00 kr. (ex. moms: 2.799,20 kr.)
3.529,00 kr. (ex. moms: 2.823,20 kr.)
2.869,00 kr. (ex. moms: 2.295,20 kr.)
10.609,00 kr. (ex. moms: 8.487,20 kr.)
2.489,00 kr. (ex. moms: 1.991,20 kr.)









