| Diverse | |
|---|---|
| Producent | MSI |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 388 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Højde | 423 mm |
| Vægt | 4,14 kg |
| Lagring | |
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| HDD/SDD kombineret bur | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt | 5,03 kg |
| Nedkøling | |
| Frontventiler installeret | 3x 120 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120 mm |
| Design | |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort, Transparent |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | micro ATX, Mini-ITX |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Materiale | Hærdet glas |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Antal indvendige 3.5" båse | 2 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Placering af strømforsyning | Bund |
MSI MAG Forge M100R Midi Tower Sort, Transparent
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
MSI MAG Forge M100R. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort, Transparent. Placering af strømforsyning: Bund. Frontventiler installeret: 3x 120 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 120 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5″. Bredde: 388 mm, Dybde: 200 mm, Højde: 423 mm
127 på lager









