| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 240 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Højde | 506 mm |
| Vægt | 9,71 kg |
| Lagring | |
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Nedkøling | |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | EATX |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Antal indvendige 3.5" båse | 2 |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 17 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 41 cm |
| Maksimal PSU længde | 18 cm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
Corsair 3500X Midi Tower Sort
789,00 kr. (ex. moms: 631,20 kr.)
Corsair 3500X. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5″, SSD-formfaktor: 2.5″. Bredde: 240 mm, Dybde: 460 mm, Højde: 506 mm
5 på lager
Varenummer (SKU): CC-9011276-WW
Kategori: PC Kabinetter
Relaterede varer
739,00 kr. (ex. moms: 591,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
1.939,00 kr. (ex. moms: 1.551,20 kr.)
1.039,00 kr. (ex. moms: 831,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)
1.119,00 kr. (ex. moms: 895,20 kr.)
569,00 kr. (ex. moms: 455,20 kr.)









