| Diverse | |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 285 mm |
| Dybde | 435 mm |
| Højde | 390 mm |
| Vægt | 7,6 kg |
| Lagring | |
| Understøttede HDD-størrelser | 3.5" |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 505 mm |
| Pakkedybde | 348 mm |
| Pakkehøjde | 480 mm |
| Pakkevægt | 9,2 kg |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Nedkøling | |
| Sideventilatorer installeret | 3x 120 mm |
| Antal understøttede sideventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for sideventilatorer | 120 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 120,240,360 mm |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Design | |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Siderude | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 16,5 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 42 cm |
| Maksimal PSU længde | 22 cm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
ASUS A32 PLUS Sort
1.069,00 kr. (ex. moms: 855,20 kr.)
ASUS A32 PLUS. Type: PC, Produktfarve: Sort, Understøttet motherboard, formfaktorer: ATX, micro ATX, Mini-ITX. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Sideventilatorer installeret: 3x 120 mm, Understøttede diametre for sideventilatorer: 120 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 120 mm. Understøttede HDD-størrelser: 3.5″, SSD-formfaktor: 2.5″. Bredde: 285 mm, Dybde: 435 mm, Højde: 390 mm
484 på lager









