| Diverse | |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 205 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Højde | 460 mm |
| Vægt | 5,8 kg |
| Lagring | |
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| Nedkøling | |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120,140 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 120,140,240,280,360 mm |
| Design | |
| Formfaktor | Mini Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | micro ATX, Mini-ITX |
| Antal 3.5" bays | 3 |
| Antal 2.5" bays | 1 |
| Antal udvidelsesporte | 4 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Belysning | Ingen |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 17 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 33,8 cm |
| Maksimal PSU længde | 18 cm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
ASUS AP201 PRIME CASE TG Mini Tower Sort
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
ASUS AP201 PRIME CASE TG. Formfaktor: Mini Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Bagerste ventilatorer installeret: 1x 120 mm, Understøttede diametre for bagerste ventilatorer: 120 mm, Understøttede diametre for øverste ventilatorer: 120,140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5″. Bredde: 205 mm, Dybde: 350 mm, Højde: 460 mm
38 på lager









