| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2x2 type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 219 mm |
| Dybde | 458 mm |
| Højde | 495 mm |
| Vægt | 8,5 kg |
| Lagring | |
| Understøttede HDD-størrelser | 3.5,2.5" |
| Nedkøling | |
| Frontventiler installeret | 3x 120 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120,140 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120,140 mm |
| Antal understøttede bundventilatorer (maks.) | 2 |
| Understøttede diametre for bundventilatorer | 120 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 360,280,240 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 360,280,240 mm |
| Design | |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, Mini-ATX, micro ATX |
| Antal 3.5" bays | 1 |
| Materiale | Plast, Stål |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Belysning | Ingen |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 16,5 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 40 cm |
| Maksimal PSU længde | 18 cm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Placering af strømforsyning | Bund |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
Corsair 3200D RS Midi Tower Sort
759,00 kr. (ex. moms: 607,20 kr.)
Corsair 3200D RS. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Placering af strømforsyning: Bund, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140 mm, Understøttede diametre for bagerste ventilatorer: 120 mm, Understøttede diametre for øverste ventilatorer: 120,140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 3.5,2.5″. Bredde: 219 mm, Dybde: 458 mm, Højde: 495 mm
6 på lager









