| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 542 mm |
| Højde | 556 mm |
| Nedkøling | |
| Sideventilatorer installeret | 3x 120 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Øverste ventilatorer installeret | 3x 120 mm |
| Bundventilatorer installeret | 1x 120 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Understøttede størrelser på sideradiator | 360 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 360 mm |
| Design | |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Hvid |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | Mini-ITX, micro ATX, EATX, ATX |
| Antal 3.5" bays | 1 |
| Materiale | Stål, Hærdet glas, Plast |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Belysning | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 18,5 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 46 cm |
| Maksimal PSU længde | 25 cm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
Corsair 4500X RS-R ARGB Tempered Glass Mid-Tower, White Midi Tower Hvid
1.939,00 kr. (ex. moms: 1.551,20 kr.)
Corsair 4500X RS-R ARGB Tempered Glass Mid-Tower, White. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Sideventilatorer installeret: 3x 120 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 120 mm, Øverste ventilatorer installeret: 3x 120 mm. Bredde: 250 mm, Dybde: 542 mm, Højde: 556 mm
8 på lager









