| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 556 mm |
| Højde | 542 mm |
| Vægt | 15,5 kg |
| Lagring | |
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Nedkøling | |
| Frontventiler installeret | 3x 140 mm |
| Antal understøttede frontventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for frontventilatorer | 120,140,200 mm |
| Antal understøttede sideventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for sideventilatorer | 120,140 mm |
| Bagerste ventilatorer installeret | 1x 140 mm |
| Antal understøttede bagerste ventilatorer (maks.) | 1 |
| Understøttede diametre for bagerste ventilatorer | 120,140 mm |
| Antal understøttede øverste ventilatorer (maks.) | 3 |
| Understøttede diametre for øverste ventilatorer | 120,140 mm |
| Antal understøttede bundventilatorer (maks.) | 4 |
| Understøttede diametre for bundventilatorer | 120 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Understøttede størrelser på frontradiator | 240,280,360 mm |
| Understøttede størrelser på sideradiator | 240,280,360 mm |
| Understøttede størrelser på bagradiator | 120,240 mm |
| De mest almindelige radiatorstørrelser understøttes | 240,280,360,420 mm |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM) | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Materiale | Plast, Stål, Hærdet glas |
| Antal 2.5" bays | 6 |
| Antal udvidelsesporte | 8 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Front |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 17,5 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 45 cm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
Corsair FRAME 5000D RS Midi Tower Sort
1.429,00 kr. (ex. moms: 1.143,20 kr.)
Corsair FRAME 5000D RS. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Frontventiler installeret: 3x 140 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140,200 mm, Understøttede diametre for sideventilatorer: 120,140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5″, SSD-formfaktor: 2.5″. Bredde: 250 mm, Dybde: 556 mm, Højde: 542 mm
39 på lager
Varenummer (SKU): CC-9011307-WW
Kategori: PC Kabinetter
Relaterede varer
1.089,00 kr. (ex. moms: 871,20 kr.)
1.379,00 kr. (ex. moms: 1.103,20 kr.)
999,00 kr. (ex. moms: 799,20 kr.)
659,00 kr. (ex. moms: 527,20 kr.)
679,00 kr. (ex. moms: 543,20 kr.)
829,00 kr. (ex. moms: 663,20 kr.)
309,00 kr. (ex. moms: 247,20 kr.)
739,00 kr. (ex. moms: 591,20 kr.)









