| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 240 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Højde | 506 mm |
| Vægt | 10,5 kg |
| Lagring | |
| Understøttede HDD-størrelser | 2.5,3.5" |
| SSD-formfaktor | 2.5" |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning | Ja |
| Nedkøling | |
| Øverste ventilatorer installeret | 3x 120 mm |
| Kapacitet for flydende nedkøling | Ja |
| Frontkøler installeret | Ingen |
| Bagerste køler installeret | Ingen |
| Øverste køler installeret | Ingen |
| Design | |
| Formfaktor | Midi Tower |
| Type | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet motherboard, formfaktorer | EATX |
| Antal 3.5" bays | 2 |
| Materiale | Stål, Hærdet glas |
| Antal 2.5" bays | 2 |
| Antal indvendige 3.5" båse | 2 |
| Antal udvidelsesporte | 7 |
| Siderude | Ja |
| Velegnet til | Spil |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Belysning placering | Kabinet faner |
| Hærdet (ede) glaspanel (er) | Ja |
| Anti-støvfilter | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Tænd/sluk-knap | Ja |
| Maksimal højde på CPU-køler | 17 cm |
| Maksimal længde på grafikkort | 41 cm |
| Maksimal PSU længde | 18 cm |
| Strømforsyning | |
| Strømforsyning inkluderet | Ingen |
| Placering af strømforsyning | Bund |
| Understøttede strømforsyning formfaktorer | ATX |
Corsair iCUE LINK 3500X RGB Midi Tower Sort
1.839,00 kr. (ex. moms: 1.471,20 kr.)
Corsair iCUE LINK 3500X RGB. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Placering af strømforsyning: Bund, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Øverste ventilatorer installeret: 3x 120 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5″, SSD-formfaktor: 2.5″. Bredde: 240 mm, Dybde: 460 mm, Højde: 506 mm
64 på lager









