| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Trust |
| Lyd | |
| Lyd-output kanaler | 2.0 kanaler |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Peak Music-Udgangseffekt (PMPO) | 12 W |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Bluetooth | Ingen |
| USB-port | Ja |
| Line-in | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 420 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 64 mm |
| Soundbar vægt | 588 g |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (typisk) | 5 W |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm), USB |
| Subwoofer | |
| Subwoofer inkluderet | Ingen |
| Andre funktioner | |
| Antal | 1 |
| Kampatibilitet med Apple-docking | Ikke understøttet |
| Docking-stik type | Ikke understøttet |
| Soundbar højttaler | |
| Soundbar-højttaler RMS-effekt | 6 W |
| Impedens | 4 ohm (Ω) |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Sort |
| Kan monteres på væggen | Ingen |
| FM radio | Ingen |
| Indbygget skærm | Ingen |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Brug af tv-stativ | Ingen |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182200 |
Trust Arys Sort 2.0 kanaler 6 W
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
Trust Arys. Lyd-output kanaler: 2.0 kanaler, Udgangseffekt (RMS): 6 W, Peak Music-Udgangseffekt (PMPO): 12 W. Soundbar-højttaler RMS-effekt: 6 W, Impedens: 4 ohm (Ω). Produktfarve: Sort. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Strømforbrug (typisk): 5 W
24 på lager









