Orbit Trackball med rullering giver bedre ergonomi for mere behagelig brug og reduceret håndleds- og håndbevægelse. Tilpas trackballen via den gratis TrackballWorks-software og tildel dine egne funktioner til hver knap. Den prisvindende rullering lader dig let scanne op og ned ad sider.
Kensington Orbit kabelforbundet trackball med rullering
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
Kensington Orbit™ kabelforbundet trackball med rullering. Formfaktor: Ambidextrous. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: USB Type-A, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 2, Rulle type: Ring. Strømkilde: Kabel. Produktfarve: Sort
83 på lager
Varenummer (SKU): K72337EU
Kategori: Mus
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Kensington |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 720 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Kabel |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Ergonomisk | |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Andre funktioner | |
| Specielle funktioner | Ambidextrous Design; SmartFit™ |
| Kompatible operativsystemer | macOS 10.10 or above; macOS 10.13 or above; Windows 10; Windows 8; Chrome OS 44 or above; macOS 10.8; macOS X 10.11; Windows 11; macOS Sierra 10.12; Windows 7; macOS 10.9; Windows 8.1 |
| Trackball | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Ring |
| Antal knapper | 2 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Sensortype | Optical |
| Trackball diameter | 4 cm |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
Relaterede varer
239,00 kr. (ex. moms: 191,20 kr.)
-50%
På lager i butik!
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
369,00 kr. (ex. moms: 295,20 kr.)
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
679,00 kr. (ex. moms: 543,20 kr.)
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)









