| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 12.0, iPadOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 48 mm |
| Højde | 134 mm |
| Vægt | 145 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteriets levetid | 18 måned(er) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 105 mm |
| Pakkehøjde | 142 mm |
| Pakkevægt | 240 g |
| Pakketype | Kasse |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Blå, Hvid |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren, Epoxy |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Trackball |
| Bevægelsesopløsning | 2000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 3 |
| Knapfunktioner | Tilbage (handling), Forlæns |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Stille klik | Ja |
| Responstid | 11,25 ms |
| Afsøgningshastighed | 88,133 Hz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Genbrugsplast | 21% |
Logitech ERGO M575S
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
Logitech Ergo M575S. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Trackball, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 2000 dpi, Responstid: 11,25 ms, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 5, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Blå, Hvid
12 på lager
Varenummer (SKU): 910-007030
Kategori: Mus
Relaterede varer
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
949,00 kr. (ex. moms: 759,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)









