Sandberg Wireless Mouse Pro Recharge giver dig fuld fleksibiltet, når du arbejder ved din computer. 6 knapper gør det nemt at bruge musen i mange forskelligartede arbejdssituationer. Tilsluttes trådløst enten med Bluetooth indbygget i computeren, eller med den medfølgende USB-dongle.
Sandberg 631-02 mus Kontor Højre hånd RF trådløs + Bluetooth 1600 dpi
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
Sandberg 631-02. Formfaktor: Højre hånd. Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 1600 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 6, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
109 på lager
Varenummer (SKU): 631-02
Kategori: Mus
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Sandberg |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 103 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 121 mm |
| Pakkehøjde | 44 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Relaterede varer
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
689,00 kr. (ex. moms: 551,20 kr.)
-50%
På lager i butik!









