| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 99 mm |
| Højde | 39 mm |
| Vægt | 73,8 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Automatisk slukning | Ja |
| Batteriets levetid | 18 måned(er) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 44 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 132,39 g |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | Bluetooth-kompatible computere eller mobile enheder, der understøtter eksterne mus (HID-profil). Kontakt enhedsproducenten for detaljer. Windows 10, 11 eller nyere macOS 11 eller nyere iPadOS 14 eller nyere Chrome OS Linux Android 9.0 eller nyere Internetforbindelse (til anbefalet download af Logi Options+-software) |
| Emballageindhold | Mus 1 AA-batteri (installeret på forhånd) Brugervejledning |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Formål | Rejse |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Stille klik | Ja |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral |
| Genbrugsplast | 37% |
Logitech M240 Silent
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
Logitech M240 Silent. Formfaktor: Ambidextrous. Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 3, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Hvid
13 på lager
Varenummer (SKU): 910-007120
Kategori: Mus
Relaterede varer
-50%
På lager i butik!
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
409,00 kr. (ex. moms: 327,20 kr.)
949,00 kr. (ex. moms: 759,20 kr.)









