| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 84 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 44 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 118,5 mm |
| Pakkevægt | 128,1 g |
| Ergonomisk | |
| Plug and play | Ja |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Samlende modtager | Ja |
| Andre funktioner | |
| USB påkrævet | Ja |
| Emballageindhold | Mus USB-modtager 1 AA-batteri (installeret på forhånd) Brugervejledning |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Rød |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 3 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 101 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 362 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 259 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,55 kg |
Logitech 910-002496 mus Kontor Ambidextrous RF trådløst Optisk
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
Logitech 910-002496. Formfaktor: Ambidextrous. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 3, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Rød
6 på lager
Varenummer (SKU): 910-002496
Kategori: Mus
Relaterede varer
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
På lager i butik!
389,00 kr. (ex. moms: 311,20 kr.)
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)








