| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Trust |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 72 mm |
| Dybde | 111 mm |
| Højde | 74 mm |
| Vægt | 149 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Standardmodtager |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 8 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt, Fra, Tændt |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
Trust Voxx mus Kontor Højre hånd RF trådløs + Bluetooth Optisk 2400 dpi
519,00 kr. (ex. moms: 415,20 kr.)
Trust Voxx. Formfaktor: Højre hånd, Vertikal design. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 2400 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 8, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
34 på lager
Varenummer (SKU): 23731
Kategori: Mus
Relaterede varer
-50%
På lager i butik!
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
409,00 kr. (ex. moms: 327,20 kr.)
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)









