| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Targus |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 60,5 mm |
| Dybde | 109,2 mm |
| Højde | 31 mm |
| Vægt | 58,97 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Kasse |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ingen |
| Mus | |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Rulle type | Ring |
| Antal knapper | 1 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
Targus AMB581GL mus Ambidextrous RF trådløs + Bluetooth
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)
Targus AMB581GL. Formfaktor: Ambidextrous. Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 1, Rulle type: Ring. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
6 på lager









