| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech G |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 41,1 mm |
| Dybde | 79,2 mm |
| Højde | 131,4 mm |
| Vægt | 106 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 120 t |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Adapter inkluderet | Ja |
| Pakkebredde | 69,5 mm |
| Pakkedybde | 117 mm |
| Pakkehøjde | 175 mm |
| Pakkevægt | 393,85 g |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Batteri | |
| Batterikapacitet | 1,85 Wh |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | USB-port Windows 10 eller nyere macOS 10.14 eller nyere Internetforbindelse til valgfri download af software |
| Teknologi | LIGHTSPEED |
| Emballageindhold | G502 X PLUS LIGHTSPEED trådløs gamingmus Beskyttelseslåg til DPI-tast USB-C-opladerkabel LIGHTSPEED USB-A-modtager USB-forlængeradapter Brugervejledning |
| Antal profiler | 5 |
| Sensor | HERO 25K |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 25600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 13 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 13 |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 147 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 244 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 188 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,74 kg |
Logitech G G502 X PLUS
1.099,00 kr. (ex. moms: 879,20 kr.)
Logitech G G502 X PLUS. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Bevægelsesopløsning: 25600 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 13, Rulle type: Hjul, Acceleration (maks.): 40 G. Belysningsfarve: Flere. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
26 på lager
Varenummer (SKU): 910-006162
Kategori: Mus
Relaterede varer
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
-72%
På lager i butik!
949,00 kr. (ex. moms: 759,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
699,00 kr. (ex. moms: 559,20 kr.)
409,00 kr. (ex. moms: 327,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
-21%
På lager i butik!









