Den ergonomist godkendte Pro Fit™ venstrehåndede Ergo trådløse mus er lavet specielt til venstrehåndede og er den rigtige mus til din venstre hånd. Funktionerne inkluderer et 41º neutralt greb, plug-and-play USB-tilslutning, kontrol med seks knapper, tredobbelt DPI-indstillinger (800, 1200, 1600), 128-bit AES-kryptering, KensingtonWorks ™ -tilpasning, kompatibilitet på tværs af platforme og tre års garanti.
Kensington Pro Fit Venstre håndet Ergo trådløs mus
529,00 kr. (ex. moms: 423,20 kr.)
Kensington Pro Fit Venstre håndet Ergo trådløs mus. Formfaktor: Venstre hånd. Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Bevægelsesopløsning: 1600 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 6, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
7 på lager
Varenummer (SKU): K79810WW
Kategori: Mus
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Kensington |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 58 mm |
| Dybde | 105,8 mm |
| Højde | 67 mm |
| Vægt | 80,5 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 12 måned(er) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 115 mm |
| Pakkedybde | 156 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 220 g |
| Pakketype | Hængende boks |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Andre funktioner | |
| Specielle funktioner | SmartFit™ |
| Kompatible operativsystemer | Windows 7 or above; Windows 11; macOS 10.14 or above; Chrome OS 44 or above |
| Design | |
| Formfaktor | Venstre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Certificering | IC, RCM |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 175 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 475 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 250 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 2,6 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 2,2 kg |
| Bæredygtighed | |
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Relaterede varer
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
949,00 kr. (ex. moms: 759,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
-60%
På lager i butik!
709,00 kr. (ex. moms: 567,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)









