| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Razer |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 128 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 56 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Kabel |
| Batterilevetid (maks.) | 150 t |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 45000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Vandret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Musens sporingshastighed | 900 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 85 G |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Razer DeathAdder V4 Pro mus Spil Højre hånd RF Wireless + USB Type-A Optisk 45000 dpi
1.909,00 kr. (ex. moms: 1.527,20 kr.)
Razer DeathAdder V4 Pro. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF Wireless + USB Type-A, Bevægelsesopløsning: 45000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Rulle type: Hjul, Acceleration (maks.): 85 G. Strømkilde: Kabel. Produktfarve: Sort
6 på lager









