| Diverse | |
|---|---|
| Producent | ASUS |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 75,2 mm |
| Dybde | 114,8 mm |
| Højde | 46,8 mm |
| Vægt | 99,7 g |
| Modtager bredde | 1,2 cm |
| Modtager dybde | 1,89 cm |
| Modtager højde | 4,5 mm |
| Modtager vægt | 1,6 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 8000 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 4320 t |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Ergonomisk | |
| Fungerer på alle overflader | Ja |
| Kabellængde | 1,9 m |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Tommelfingerstøtte | Ja |
| Mus | |
| Formål | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Rulle type | Hjul/rullestang |
| Antal knapper | 6 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 80 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 133,1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
ASUS ProArt Mouse MD301 mus Universel Højre hånd RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A Optisk 8000 dpi
789,00 kr. (ex. moms: 631,20 kr.)
ASUS ProArt Mouse MD301. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, Bevægelsesopløsning: 8000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 6, Rulle type: Hjul/rullestang. Strømkilde: Batterier. Fungerer på alle overflader. Produktfarve: Sort
8 på lager









