| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Lenovo |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 59 mm |
| Dybde | 101 mm |
| Højde | 34 mm |
| Vægt | 71 g |
| Modtager vægt | 1,5 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Genopladelig | Ingen |
| Batteriets levetid | 3 måned(er) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 101 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 154 mm |
| Pakkevægt | 230 g |
| Ergonomisk | |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Certificering | CB, cTUVus mark, TUV mark, FCC, ICES, CEC, DOE, SIRIM, TRA, IMDA, MIC, JPF, VCCI, BSMI, NCC, RCM, KCC, DWLF&M, TRC, MoT, ANRT, ictQATAR, UN38.3, GB31241, IEC 62133:2017 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Bæredygtighed | |
| Compliance-certifikater | CE, REACH, RoHS |
Lenovo Go Multi-Device mus Kontor Ambidextrous RF trådløs + Bluetooth Optisk 2400 dpi
729,00 kr. (ex. moms: 583,20 kr.)
Lenovo Go Multi-Device. Formfaktor: Ambidextrous. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 2400 dpi, Antal knapper: 5, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort, Grå
50 på lager
Varenummer (SKU): 4Y51C21217
Kategori: Mus
Relaterede varer
689,00 kr. (ex. moms: 551,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
439,00 kr. (ex. moms: 351,20 kr.)
-72%
På lager i butik!
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
239,00 kr. (ex. moms: 191,20 kr.)









