| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech G |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 63,5 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 63 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport type | Micro-USB Type-B |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 240 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 70 t |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
| Pakkebredde | 68 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 172 mm |
| Pakkevægt | 351,1 g |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Batteri | |
| Batterikapacitet | 0,9 Wh |
| Andre funktioner | |
| Minimum systemkrav | – USB-port – Windows 8 eller nyere, macOS 10.11 eller nyere – Internetforbindelse til valgfri download af software |
| Teknologi | LIGHTSPEED |
| Emballageindhold | PRO X SUPERLIGHT-trådløs gamingmus Trådløs LIGHTSPEED-modtager Opladnings-/datakabel Forlængerledning med adapter til modtageren Valgfrit klæbebånd for bedre greb Stofklud til forberedelse af klæbebånd Valgfri dør til blænder medPTFE-fod Brugervejledning |
| Sensor | HERO |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Rød |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Fødder, materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 25600 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Responstid | 1 ms |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 147 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 244 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 188 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,65 kg |
Logitech G 910-006785 mus Spil Højre hånd RF trådløst Optisk 25600 dpi
1.109,00 kr. (ex. moms: 887,20 kr.)
Logitech G 910-006785. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Bevægelsesopløsning: 25600 dpi, Responstid: 1 ms, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 5, Rulle type: Hjul, Acceleration (maks.): 40 G. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Rød
6 på lager
Varenummer (SKU): 910-006785
Kategori: Mus
Relaterede varer
689,00 kr. (ex. moms: 551,20 kr.)
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
-72%
På lager i butik!
239,00 kr. (ex. moms: 191,20 kr.)
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
-60%
På lager i butik!









