| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Trust |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 67 mm |
| Dybde | 118 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 133 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| Batteriets levetid | 19 måned(er) |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Mus | |
| Formål | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesopløsning | 3200 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 9 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Stille klik | Ja |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 4 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
Trust 25673 mus Universel Ambidextrous Bluetooth 3200 dpi
279,00 kr. (ex. moms: 223,20 kr.)
Trust 25673. Formfaktor: Ambidextrous. Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 3200 dpi, Antal knapper: 9, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
51 på lager
Varenummer (SKU): 25673
Kategori: Mus
Relaterede varer
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
949,00 kr. (ex. moms: 759,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
169,00 kr. (ex. moms: 135,20 kr.)
-60%
På lager i butik!
På lager i butik!
349,00 kr. (ex. moms: 279,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
439,00 kr. (ex. moms: 351,20 kr.)









