| Diverse | |
|---|---|
| Producent | DELL |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 8.1, Windows 8.1 x64 |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Red Hat Enterprise 8.2, Ubuntu 22.04 |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 11.0, iOS 15 |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 57,2 mm |
| Dybde | 116,5 mm |
| Højde | 29,8 mm |
| Vægt | 56,9 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AAA |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 90% |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Emballage indhold | |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Design | |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Mus | |
| Formål | Rejse |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 4000 dpi |
| Rulle type | Berøring |
| Antal knapper | 3 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Frekvensbånd | 2.4 - 2.48 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
DELL MS700 mus Rejse Ambidextrous Bluetooth Optisk 4000 dpi
529,00 kr. (ex. moms: 423,20 kr.)
DELL MS700. Formfaktor: Ambidextrous. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 4000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 3, Rulle type: Berøring. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
18 på lager
Varenummer (SKU): MS700-BK-R-EU
Kategori: Mus
Relaterede varer
-72%
På lager i butik!
-60%
På lager i butik!
189,00 kr. (ex. moms: 151,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
På lager i butik!
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
259,00 kr. (ex. moms: 207,20 kr.)
369,00 kr. (ex. moms: 295,20 kr.)
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)









