| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Razer |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 62,6 mm |
| Dybde | 108 mm |
| Højde | 38,5 mm |
| Vægt | 60 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 99 mm |
| Pakkedybde | 51 mm |
| Pakkehøjde | 155 mm |
| Pakkevægt | 143 g |
| Pakketype | Kasse |
| Design | |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ingen |
| Mus | |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 18000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 6 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 450 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |
Razer Orochi V2 mus Spil Højre hånd RF trådløs + Bluetooth Optisk 18000 dpi
459,00 kr. (ex. moms: 367,20 kr.)
Razer Orochi V2. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Bevægelsesopløsning: 18000 dpi, Knapper type: Trykte knapper, Antal knapper: 6, Rulle type: Hjul, Acceleration (maks.): 40 G. Strømkilde: Batterier. Produktfarve: Sort
7 på lager









