| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech G |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Minimum systemkrav | Computer med Windows 10 eller nyere og USB 2.0-port Internetadgang til download af Logitech G HUB-software ⁽¹⁾ |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 103 x 39 x 290 mm |
| Tastatur vægt | 411,2 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 65 t |
| Opladningstid for batteri | 5,5 t |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 95% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | 60% |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Tastatur nøglekontakt teknologi | Logitech GX Red |
| Nøglehætter | Double shot |
| Nøglehætte materiale | Polybutylenterephthalat (PBT) |
| Tasternes holdbarhed | 50 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Højprofileret |
| Nøgle rejseafstand | 4 mm |
| Aktiveringskraft | 50 g |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Actuation point | 1,9 mm |
| Indbygget hukommelse | Ja |
| Indbygget hukommelseskapacitet | 4000 KB |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Nøgle svartid (min) | 1 ms |
| Emballeringsdata | |
| Etui | Ja |
| Pakkebredde | 73 mm |
| Pakkedybde | 347 mm |
| Pakkehøjde | 169 mm |
| Pakkevægt | 1,38 kg |
| Pakketype | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Adaptere inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | PRO X 60-gamingtastatur Trådløs USB LIGHTSPEED-adapter USB-A til USB-C-oplader- og datakabel Logitech G-taster Etui Brugervejledning |
| Andre funktioner | |
| Garantiperiode | 2 År |
| Design | |
| Baggrundslys | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| USB-stik type | USB Type-A |
| Kabellængde | 1,8 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 284 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 429 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,73 kg |
Logitech G PRO X 60
1.959,00 kr. (ex. moms: 1.567,20 kr.)
Logitech G PRO X 60. Tastatur formfaktor: 60%. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Mekanisk, Tastaturopsætning: QWERTY. Type af baggrundslys: RGB LED. Kabellængde: 1,8 m. Anbefalet brug: Spil. Produktfarve: Sort
43 på lager
Varenummer (SKU): 920-012167
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
499,00 kr. (ex. moms: 399,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)









