| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 112 x 381 x 17,78 mm |
| Tastatur vægt | 320 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteriets levetid | 24 måned(er) |
| Batteritype | AA |
| Antal understøttede batterier | 8 |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatursprog | Fransk |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 5 Million karakterer |
| Windows taster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Formål | PC/server |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 50,8 mm |
| Pakkedybde | 454 mm |
| Pakkehøjde | 123,8 mm |
| Pakkevægt | 603,3 g |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Design | |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Antal knapper | 3 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Mus batteritype | AA |
| Antal batterier (mus) | 2 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 213 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 469 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 262 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6 kg |
Logitech Wireless Combo MK220 tastatur Mus inkluderet Kontor USB Fransk Sort
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
Logitech Wireless Combo MK220. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: USB, Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Sort. Mus inkluderet
6 på lager
Varenummer (SKU): 920-008318
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
1.029,00 kr. (ex. moms: 823,20 kr.)
-31%
På lager i butik!
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)









