| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Bluetooth Low Energy Kræver Bluetooth Low Energy-teknologi Windows 10, 11 eller nyere macOS 10.15 eller nyere Linux (6) Chrome OS (6) iPadOS 14 eller nyere (6) Android 8.0 eller nyere (6) Logi Bolt USB-modtager Kræver en ledig USB-port Ikke kompatibel med andre Logitech USB-modtagere. (6) På andre operativsystemer end Windows og macOS understøttes de grundlæggende funktioner uden ekstra software |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Tastatur vægt | 810 g |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 84,3 x 124,9 x 51 mm |
| Mus vægt | 141 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Antal batterier (tastatur) | 1 |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Opladningskilde | USB Type-C |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tastaturnøgleprofil | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 78 mm |
| Pakkedybde | 450 mm |
| Pakkehøjde | 144 mm |
| Pakkevægt | 1,7 kg |
| Software | |
| Software, der kan downloades | Logi Options+ |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 3 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Modtager dimensioner (BxDxH) | 14,4 x 6,11 x 18,65 mm |
| Modtager vægt | 1,68 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | Tastatur MX Keys S Combo Mus Håndledsstøtte Logi Bolt USB-modtager USB-A til USB-C-opladerkabel Brugervejledning |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB receiver |
| Design | |
| Baggrundslys | Ja |
| Produktfarve | Grafit |
| Type af baggrundslys | LED |
| Baggrundsfarve | Hvid |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Aluminium |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Højre hånd |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Antal knapper | 7 |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Vipperul | Ja |
| Hyperhurtig rulning | Ja |
| Knapfunktioner | Forlæns |
| Mus batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi til mus | Lithium polymer (LiPo) |
| Musens batterikapacitet | 500 mAh |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Antal rullehjul | 2 |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 408 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 558 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,99 kg |
| Headset | |
| Headset inkluderet | Ingen |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
Logitech MX Keys S Combo tastatur Mus inkluderet Kontor Bluetooth Nordisk Grafit
1.769,00 kr. (ex. moms: 1.415,20 kr.)
Logitech MX Keys S Combo. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt. Type af baggrundslys: LED, Håndledsstøtte. Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Grafit. Mus inkluderet
6 på lager
Varenummer (SKU): 920-011612
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
På lager i butik!
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
659,00 kr. (ex. moms: 527,20 kr.)
1.059,00 kr. (ex. moms: 847,20 kr.)
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
1.099,00 kr. (ex. moms: 879,20 kr.)









