Fodral og tastatur til din tablet. Ikke nok med at du får et praktisk og cool fodral i kunstlæder som beskytter din tablet , du får også et ultratyndt tastatur i aluminium. Tastaturet har et indbygget batteri og lades med det medfølgende USB-kabel. Tabletten på billedet medfølger ikke, kun til illustration. Pakken indeholder: Fodral, bluetooth-tastatur, USB-kabel, manual.
Deltaco Fodral og Bluetooth tastatur til 10″ Tablets, sort
249,00 kr. (ex. moms: 199,20 kr.)
Deltaco Fodral og Bluetooth tastatur til 10″ Tablets, sort. Tastatur formfaktor: Mini, Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt, Tastaturopsætning: QWERTY, Antal taster på tastatur: 78. Produktfarve: Sort
373 på lager
Varenummer (SKU): TB-137
Kategori: Tastaturer
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Systemkrav | |
| Understøttede mobile operativsystemer | iOS, Android |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 200 g |
| Strømstyring | |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Tastatur | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 78 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 300 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 220 mm |
| Pakkevægt | 400 g |
| Pakketype | Kasse |
| Andre funktioner | |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Dybde | 200 mm |
| Højde | 17 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Design | |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 300 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 320 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 12,9 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471606000 |
Relaterede varer
2.219,00 kr. (ex. moms: 1.775,20 kr.)
På lager i butik!
1.249,00 kr. (ex. moms: 999,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
369,00 kr. (ex. moms: 295,20 kr.)
989,00 kr. (ex. moms: 791,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)









