| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11, Windows 10 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Minimum systemkrav | Logi Bolt USB-modtager Trådløs Bluetooth Low Energy-teknologi |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 193,5 x 24,3 x 457,31 mm |
| Tastatur vægt | 707,5 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteriets levetid | 36 måned(er) |
| Batteritype | AA |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 20 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil | Højprofileret |
| Multimedietaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 3,2 mm |
| Spildresistent op til | 60 ml |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 205 mm |
| Pakkedybde | 468 mm |
| Pakkehøjde | 32 mm |
| Pakkevægt | 953 g |
| Pakketype | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Modtager vægt | 1,8 g |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | Signature K650 – Trådløs komforttastatur 2 AA-batterier (allerede isat) Logi Bolt USB-modtager Brugervejledning |
| Batteri | |
| Batteriets vægt | 48,23 g |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Logi Bolt USB Receiver |
| Design | |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Grafit |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Beskyttelsesfunktioner | Væskeafvisende |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 187 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 246 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 76 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 900 g |
| Genbrug af data | |
| Genbrugsplast | 28% |
Logitech 920-010951 tastatur Kontor Bluetooth QWERTY Nordisk Grafit
379,00 kr. (ex. moms: 303,20 kr.)
Logitech 920-010951. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Membran, Tastaturopsætning: QWERTY. Håndledsstøtte. Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Grafit
103 på lager
Varenummer (SKU): 920-010951
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
1.029,00 kr. (ex. moms: 823,20 kr.)
2.219,00 kr. (ex. moms: 1.775,20 kr.)
På lager i butik!
1.249,00 kr. (ex. moms: 999,20 kr.)
-21%
På lager i butik!
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
549,00 kr. (ex. moms: 439,20 kr.)









