Ideel til professionelle, der søger maksimal produktivitet, mens de arbejder hjemmefra, har KB435 EQ Genopladelig Multi-Device Kompakt Tastatur stille og responsive skærswitch-taster for en premium skriveoplevelse. Det understøtter problemfrit trådløst skift mellem fire enheder via 3 x Bluetooth® 5.4 forbindelser og 1 x 2.4GHz USB-A modtager. Tilpas arbejdsprocesser med 15 programmerbare taster, en Copilot AI-tast* og Funktionslås. Det genopladelige 500mAh batteri holder i op til 4 måneder.** LED-indikatorer for Caps Lock og batterilevetid holder dig informeret. Plastikken, der bruges i yderetuiet på dette tastatur, er lavet med 39% post-forbruger genanvendt (PCR) indhold og sendes i FSC® certificeret emballage. Kompatibel med Windows, macOS og ChromeOS. Understøttet af valgfri Kensington Konnect™ software til tilpasningsfunktioner. Inkluderer 3 års begrænset garanti.
* Kun Windows.
** Batterilevetid kan variere baseret på brug.
Kensington KB435 EQ Genopladeligt Multi-Device Kompakt Tastatur
339,00 kr. (ex. moms: 271,20 kr.)
Kensington KB435 EQ Genopladeligt Multi-Device Kompakt Tastatur. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Saksnøglekontakt, Tastaturopsætning: QWERTY, Anbefalet brug: Hjemme/kontor. Produktfarve: Grå
10 på lager
Varenummer (SKU): K75409PN
Kategori: Tastaturer
| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Kensington |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 318 x 125 x 19 mm |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Opladningskilde | USB Type-C |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Hjemme/kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Pegeredskab | Ingen |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Windows taster | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Antal genvejstaster | 15 |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.4 |
| Sikkerhedsalgoritmer | AES |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 182 mm |
| Pakkedybde | 330 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 580 g |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batteri | |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Andre funktioner | |
| Specielle funktioner | EQ |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Garantiperiode | 3 År |
| Design | |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Grå |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Plast |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 110 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 340 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 190 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,3 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 2,93 kg |
| Mindste ordremængde | 1 stk |
Relaterede varer
819,00 kr. (ex. moms: 655,20 kr.)
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
989,00 kr. (ex. moms: 791,20 kr.)
-31%
På lager i butik!
2.409,00 kr. (ex. moms: 1.927,20 kr.)
369,00 kr. (ex. moms: 295,20 kr.)
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
På lager i butik!
1.249,00 kr. (ex. moms: 999,20 kr.)









