| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech G |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Minimum systemkrav | Computer med Windows 10 eller nyere og USB 2.0-port Internetadgang til download af Logitech G HUB-software 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 352 x 150 x 34 mm |
| Tastatur vægt | 1,01 kg |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Opladningstid for batteri | 50 t |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Opladningskilde | USB Type-C |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Tastatur nøglekontakt teknologi | Logitech Linear |
| Nøglehætte materiale | Polybutylenterephthalat (PBT) |
| Tastaturnøgleprofil | Højprofileret |
| Genvejstaster | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Nøgle svartid (min) | 1 ms |
| Emballeringsdata | |
| Etui | Ja |
| Pakkebredde | 205 mm |
| Pakkedybde | 403 mm |
| Pakkehøjde | 77 mm |
| Pakkevægt | 2,03 kg |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A - USB Type-C |
| Adaptere inkluderet | USB |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | PRO X TKL-gamingtastatur USB LIGHTSPEED-adapter Adapterforlængelse USB-A til USB-C-oplader- og datakabel Bæretaske Brugervejledning |
| Andre funktioner | |
| Teknologi | LIGHTSPEED |
| Design | |
| Baggrundslys | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| LED-indikatorer | Ja |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| USB-stik type | USB Type-A |
| Kabellængde | 1,83 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Logistik data | |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 284 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 429 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 270 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,73 kg |
Logitech G PRO X TKL
2.209,00 kr. (ex. moms: 1.767,20 kr.)
Logitech G PRO X TKL. Tastatur formfaktor: Tenkeyless (80 – 87%). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløs + Bluetooth, Tastatur nøglekontakt: Mekanisk, Tastaturopsætning: QWERTY. Type af baggrundslys: RGB LED. Kabellængde: 1,83 m. Anbefalet brug: Spil. Produktfarve: Sort
54 på lager
Varenummer (SKU): 920-012422
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
-31%
På lager i butik!
659,00 kr. (ex. moms: 527,20 kr.)
På lager i butik!
299,00 kr. (ex. moms: 239,20 kr.)
869,00 kr. (ex. moms: 695,20 kr.)
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
439,00 kr. (ex. moms: 351,20 kr.)
179,00 kr. (ex. moms: 143,20 kr.)









