| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Deltaco |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 325 x 125 x 15 mm |
| Tastatur vægt | 302 g |
| Vægt | 300 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AAA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Hjem |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastatur nøglekontakt | Membran |
| Tastatursprog | Nordisk |
| Pegeredskab | Touchpad |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Antal taster på tastatur | 86 |
| Windows taster | Ja |
| Genvejstaster | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 370 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 130 mm |
| Pakkevægt | 420 g |
| Andre funktioner | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Design | |
| Baggrundslys | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Logistik data | |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 20 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 370 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 30 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,22 kg |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8471606000 |
Deltaco Wireless mini kb, USB nano, nordic, 86 keys, black
219,00 kr. (ex. moms: 175,20 kr.)
Deltaco Wireless mini kb, USB nano, nordic, 86 keys, black. Tastatur formfaktor: Mini. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Tastatur nøglekontakt: Membran, Antal taster på tastatur: 86, Anbefalet brug: Hjem. Produktfarve: Sort
1002 på lager
Varenummer (SKU): TB-504
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
499,00 kr. (ex. moms: 399,20 kr.)
719,00 kr. (ex. moms: 575,20 kr.)
-31%
På lager i butik!
-21%
På lager i butik!
879,00 kr. (ex. moms: 703,20 kr.)
649,00 kr. (ex. moms: 519,20 kr.)
989,00 kr. (ex. moms: 791,20 kr.)
659,00 kr. (ex. moms: 527,20 kr.)









