| Diverse | |
|---|---|
| Producent | Logitech |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| USB påkrævet | Ja |
| Minimum systemkrav | Du har brug for følgende: Windows 7, 8, 10 eller nyere Chrome OS En ledig USB-port |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 112 x 381 x 17,78 mm |
| Tastatur vægt | 320 g |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Tastatur batteritype | AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2 |
| Batteriteknologi | Alkaline |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Batteritype | AA |
| Antal understøttede batterier | 4 |
| Tastatur | |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | US International |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Tasternes holdbarhed | 5 Million karakterer |
| Multimedietaster | Ja |
| USB stik | Ingen |
| Formål | Universel |
| Fingeraftrykslæser | Ingen |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 50,8 mm |
| Pakkedybde | 454 mm |
| Pakkehøjde | 123,8 mm |
| Pakkevægt | 603,27 g |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Emballageindhold | Keyboard (K220) Mouse (M150) USB receiver 2 AAA (keyboard) 2 AA (mouse) batteries User documentation |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Antal knapper | 3 |
| Rul | Ja |
| Rulle type | Hjul |
| Rullende retning | Lodret |
| Mus batteritype | AA |
| Antal batterier (mus) | 2 |
| Antal rullehjul | 1 |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Plug and play | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 213 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 469 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 262 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6 kg |
Logitech MK220
199,00 kr. (ex. moms: 159,20 kr.)
Logitech MK220. Tastatur formfaktor: Mini. Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Enhedsgrænseflade: RF trådløst, Tastaturopsætning: QWERTY, Anbefalet brug: Kontor. Produktfarve: Sort. Mus inkluderet
10 på lager
Varenummer (SKU): 920-003161
Kategori: Tastaturer
Relaterede varer
På lager i butik!
399,00 kr. (ex. moms: 319,20 kr.)
På lager i butik!
899,00 kr. (ex. moms: 719,20 kr.)
449,00 kr. (ex. moms: 359,20 kr.)
På lager i butik!
599,00 kr. (ex. moms: 479,20 kr.)
1.059,00 kr. (ex. moms: 847,20 kr.)
2.409,00 kr. (ex. moms: 1.927,20 kr.)
499,00 kr. (ex. moms: 399,20 kr.)
-21%
På lager i butik!









